Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej pozemku

1.100.000 Kč
Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Jan Odvárka
telefon: +420607012631
jan.odvarka@realityforyou.cz

Prodej pozemku

Cena:
1.100.000 Kč
Popis nemovitosti:

Exkluzivní příležitost koupě stavebního pozemku, který je umístěn na skvělé a klidné adrese, v obci Valy u Mariánských Lázní.

Pozemek o výměře 1.072 m2 je mírně svažitý, obdélníkového tvaru. Nachází se v klidné části obce Valy, ulice Na Stráni. Pozemek je vedený v územním plánu k bydlení. V dosahu pozemku jsou veškeré inženýrské sítě.
V blízkosti je škola, úřad, obchod, restaurace a zastávka autobusu, směr Mariánské Lázně a Lázně Kynžvart. V obci je základní občanská vybavenost. Valy jsou spojeny s nedalekým městem asfaltovou stezkou pro pěší a cyklisty – 1,5 km.

“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
1120JO01
Operace:
Prodej
Adresa:
Valy
Na Stráni
Plocha pozemku:
1072 m2
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová, neupravená
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 58' 38.742"N, 12° 39' 5.022"E

Nastartujte s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Realitní konzultant je jen začátek!
Naučíme Vás orientovat se ve světě realit, shánět zakázky a prodávat nemovitosti. S Reality for you se můžete stát brzy rovnoprávným partnerem a zřídit si vlastní kancelář pod naší záštitou a předávat dále své zkušenosti svým vlastním konzultantům. Díky našim zkušenostem dokážeme i ze začátečníka udělat úspěšného profíka.