Zvolte si typ nemovitosti

Penzion Valeš v Bedřichově

Penzion Valeš v Bedřichově

Penzion se nachází v samotném srdci Bedřichova v Jizerských horách. Nejlepší lokalita Bedřichova, v těsné blízkosti je sjezdovka Malinovka + dalších 7 sjezdovek v docházkové vzdálenosti, půjčovna lyží, zavedená klientela, top stav. V nabídce včetně vybavení!

Tato nemovitost je opravdu vyjíměčná. Zděný dům, který je v bezvadném stavu nabízí celkem 4 pokoje v podkroví s kapacitou 12 lůžek s možností přistýlek. V přízemí jsou dvě toalety a dvě koupelny (jedna se sprchou a druhá s vanou), prostorná a prakticky řešená koupelna a technické zázemí. Srdcem celého domu je velký obývací pokoj s krbem. Vše do detailu promyšleno a opravdu ve velmi udržovaném stavu. Vytápění zajišťuje elektrokotel s ústředním rozvodem. Dům je napojen na vlastní vrt a kanalizaci. Vodovod se nachází na hranici pozemku – nevyužívá se. Zavedená půjčovna lyží a snowboardů s možností uschování cenin + servis. V přední části pozemku je postavena dřevostavba – bungalov. Samostatný apartmán s kuchyní a obývací částí s kapacitou 3 lůžek s možností přistýlky. V domečku je privátní sauna a koupelna + zázemí. Na pozemku v zadní části je pro letní sezónu umístěn krb s posezením. V zimní sezóně velký pozemek slouží jako placené parkování pro 15 automobilů.

Více informací najdete na webu nemovitosti

Zpět na Aktuálně

Nastartuje s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.