Zvolte si typ nemovitosti

Václav Bureš - Jednatel a zakladatel RFY

Václav Bureš - Jednatel a zakladatel RFY

Tel.: +420774949579
email: vaclav.bures@realityforyou.cz
Lokality, ve kterých mě nejčastěji najdete: Praha, Praha-východ, Nymburk, Mladá Boleslav, Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou

Václav Bureš - Jednatel a zakladatel RFY

Jmenuji se Václav Bureš a celý život se pohybuji v obchodě. V roce 2016 se mi naskytla příležitost stát se realitním makléřem. Neváhal jsem ani minutu a přijal jsem, v tu chvíli, novou výzvu. Za necelé 4 roky praxe v tomto oboru jsem zrealizoval stovky zakázek a pomohl jsem splnit sen o dokonalém bydlení mnoha klietnům. V roce 2019 jsem založil projekt Reality for you, který společně s kolegy opečováváme, stále modernizujeme technologie a snažíme se přizpůsobit Vašim potřebám a očekávání při tak důležitém životním rozhodnutí jako je nákup či prodej nemovitosti. Jsem rád, že při něm mohu být s Vámi. Tento obor pro mě není jen práce – je to životní styl.
Děkuji za Vás!

Certifikáty:

Soubory ke stažení:

Nastartuje s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.