Zvolte si typ nemovitosti

Patrick Schirmer

Patrick Schirmer

Realitní konzultant
Tel.: +420721355612
email: patrick.schirmer@realityforyou.cz
Lokality, ve kterých mě nejčastěji najdete: Praha, Středočeský a Královehradec­ký kraj.

Dobrý den,

jmenuji se Patrick Schirmer a realitnímu trhu se věnují již delší dobu.

Věřím ve spolehlivost, čestnost a přátelský přístup, což jsou vlastnosti, které jsou pro mě jako makléře podstatou při navazování nových obchodních partnerství.

Spokojenost klienta je pro mě naprostou prioritou, veškeré případy procházím s kupujícím i s prodávajícím tak, aby všechny strany měly z naší spolupráce více než jen dobrý pocit.

Mým cílem je provést klienta častými úskalími realitních sfér a pomoci jim tak dokončit obchod v co nejkratším čase. Pro většinu klientů je prodej nemovitosti též i srdcovou záležitostí a vkládají do mě důvěru, že se o jejich nemovitost postarám tak, jako bych prodával svou vlastní, čehož díky svým zkušenostem a znalostem v tomto oboru neustále dosahuji.

Být realitním makléřem pro mě není jen pouhé povolání, stalo se mou každodenní součástí a proto uzavřením obchodu pro mě komunikace nekončí, klienti se mnou rádi komunikují i nadále.

Jsem tu pro Vás k dispozici, volejte kdykoliv.

Nemovitosti makléře:

Nenalezeny žádné nemovitosti.

Certifikáty:

Soubory ke stažení:

Patrick Schirmer - pojištění

Patrick Schirmer – smlouva čpp pojištění.pdf

Nastartujte s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Realitní konzultant je jen začátek!
Naučíme Vás orientovat se ve světě realit, shánět zakázky a prodávat nemovitosti. S Reality for you se můžete stát brzy rovnoprávným partnerem a zřídit si vlastní kancelář pod naší záštitou a předávat dále své zkušenosti svým vlastním konzultantům. Díky našim zkušenostem dokážeme i ze začátečníka udělat úspěšného profíka.