Zvolte si typ nemovitosti

O nás

Reality for you je mladý projekt, který vznikl v červenci roku 2019. Posláním tohoto projektu resp. každého realitního konzultanta značky Reality for you je být maximálně otevřený potřebám majitele nemovitosti a zájemce o koupi, snažit se najít vždy vzájemnou domluvu a s každou zúčastněnou stranou jednat maximálně transparentně. V Reality for you nejdeme hladově po businessu, ale snažíme se být partnerem. Právě proto se nám mnohdy stává, že obchodní vztah přejde v dlouholeté přátelství.

Mezi naše služby patří:
- zprostředkování prodeje nemovitosti;
- zprostředkování pronájmu či podnájmu nemovitosti;
- výkup nemovitosti;
- znalecké posudky pro dědické řízení;
- darovací smlouvy k převodu nemovitosti;
- smlouvy o zřízení/zrušení věcného břemene;
- zpracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB);
- revize smluv určených k převodu nemovitosti;
- finanční servis a poradenství;

Při první schůzce s majitelem nemovitosti zjistíme jeho potřeby a naplánujeme celý průběh transakce. Nemovitost správným způsobem naceníme a připravíme k nafocení. Tak jako když prodáváte svůj automobil – jako první ho umyjete, vyleštíte a vysajete. Obdobným způsobem probíhá i příprava všech nemovitostí (pokud je to možné). Z naší strany zajistíme profesionální nafocení, jelikož kvalitní fotografie jsou velmi důležité pro následnou publikaci. Nabídku zpracujeme, oslovíme své stávající klienty i případné investory a zveřejníme nabídku na realitních serverech. Inzerujeme na všech největších realitních portálech, jako jsou: Sreality.cz, reality.iDnes.cz, České reality, Bazoš, apod. Po úspěšné prohlídce nemovitosti se zájemcem o koupi uzavíráme trojstrannou rezervační smlouvu (prodávající, zájemce o koupi a zprostředkovatel). Nyní zbývá zajistit finance zájemci o koupi, připravit právní servis u smluveného advokáta, posléze zajistíme vklad na katastr, předání nemovitosti a pomůžeme i s přepisem medií v rámci spolupráce se společností Innogy.
Děkuji za Vaši důvěru. Děkuji za Vás.

Václav Bureš
zakladatel projektu Reality for you

Nastartujte s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Realitní konzultant je jen začátek!
Naučíme Vás orientovat se ve světě realit, shánět zakázky a prodávat nemovitosti. S Reality for you se můžete stát brzy rovnoprávným partnerem a zřídit si vlastní kancelář pod naší záštitou a předávat dále své zkušenosti svým vlastním konzultantům. Díky našim zkušenostem dokážeme i ze začátečníka udělat úspěšného profíka.