Nabídka nemovitostí

Zvolte si typ nemovitosti
Prodej

Prodej bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci Praha - Barrandov

Praha, Hlubočepy, Högerova, 677/2

8 990 000 ,- za nemovitost

Popis nemovitosti

Exkluzivní příležitost koupě zrekonstruovaného bytu 3+1, který se nachází v žádané lokalitě Prahy 5 - Barrandov. Veškerá občanská vybavenost v okolí, skvělé dopravní spojení, parkování přímo u domu a bydlení na dosah přírody jsou jedny z mnoha benefitů této nemovitosti.

osobní vlastnictví | 76,93 m² | rekonstruovaný byt | Prokopské údolí cca 5 minut od domu

Byt 3+1 o výměře 76,93 m² + sklep je umístěn ve druhém nadzemním podlaží bytového domu, ve kterém se právě dokončuje revitalizace.

Samotný byt prošel kompletní rekonstrukci a citlivou změnou dispozice. Nabízí prostorné místnosti, dostatek úložného prostoru a absolutní soukromí.
V bytě jsou dvě samostatné ložnice (16,22 a 12 m²), velký obývací pokoj (18,71m²) se vstupem na lodžii (5,1 m²) a kuchyně.
Kuchyň nabízí dostatečně velkou přípravní plochu, myčku, indukční varnou desku, horkovzdušnou troubu, komoru a prostor pro jídelní stůl.
V bytě je zděné bytové jádro ve kterém najdeme prostornou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a prostorem pro umístění pračky a sušičky.
V předsíni jsou vestavěné šatní skříně s dostatkem úložného prostoru.

Bytovým dům prošel kompletní rekonstrukcí, která právě finišuje. V domě jsou nové rozvody vody a odpadů. Jsou zde dva výtahy. Rekonstrukcí prošly i společné prostory a vstupní portály, plastová okna. V současné chvíli finišuje zateplení domu a lodžií. Dům rekonstrukcí získá i lepší kategorii energetické náročnosti budovy (PENB).

Technické náležitosti:
• byt po kompletní rekonstrukci
• laminátové podlahy v kombinaci s dlažbou
• plastová okna
• zděné bytové jádro
• ohřev vody zajišťuje elektrický bojler
• bezpečnostní vstupní dveře

Tato nemovitost je ideální pro klienta hledající soukromí a rodinnou atmosféru v bytovém domě. Byt je ve stavu k okamžitému užívání bez dalších investic.
Bezproblémové parkování je možné přímo u domu. V okolí je veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost MHD.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje bytu 3+1 v Praze 5 - Barrandov.
Doporučuji rychlé jednání a včasnou rezervaci!

“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”

ID nemovitosti

826083V

Typ nemovitosti

Byt

Operace

Prodej

Umístění objektu

Klidná část obce

Subtyp nemovitosti

3+1

Stav objektu

Velmi dobrý

Plocha užitná

77 m2

Město

Praha

Vydaný certifikát PENB

D - Méně úsporná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb.

Konstrukce

Panelová

Mapa umístění nemovitosti

Videoprohlídka nemovitosti

3D prohlídka nemovitosti

Kontaktujte nás