Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu ve výborném stavu v obci Polepy, okr. Kolín

6.600.000 ,-
Celkem 28 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Václav Bureš
Václav Bureš
telefon: +420774949579
vaclav.bures@realityforyou.cz

Prodej rodinného domu ve výborném stavu v obci Polepy, okr. Kolín

Cena:
6.600.000 ,-
Popis nemovitosti:

Exkluzivní příležitost koupě rodinného domu, který se nachází v klidné lokalitě, obci Polepy u Kolína. Veškerá občanská vybavenost je v cca 5 min vzdáleném Kolíně. Ideální varianta pro klienta vyhledávající klidné místo pro bydlení s veškerou vybaveností v dosahu.

Na pozemku o celkové výměře 382 m2 se nacházejí celkem tři stavby a garáž. Hlavní stavba – rodinný dům nabízí dispozici 3+1 rozloženou do dvou podlaží. V přízemí je umístěna koupelna, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj průchozí do ložnice. V patře je ložnice a půdní prostor, který lze předělat na další ložnici a tím získat dispozici 4+1. Dům je napojen na vodovní řád i kanalizaci. Vytápění zajišťuje kotel na peletky a elektrokotel. Velkou výhodou je vlastní studna na pozemku s užitkovou vodou, která je napojena do domu (toaleta, pračka). Dům prošel nedávnou rekonstrukcí. V celém domě jsou nové elektrorozvody a rozvody vody včetně odpadů. Je zde nová střecha včetně krovů.
I když dům je ve starším duchu, je ve výborné kondici a nabízí možnost okamžitého stěhování a bydlení.

Na pozemku je stavba garáže s elektrickou přípojkou. Je zde i prostorná podsklepená dílna se suchým sklepem a úložným prostorem. Do dílny je zaveden elektrický proud.
Na hlavní stavbu rodinného domu navazuje další stavba domu, který je v současný chvíli určen ke kompletní rekonstrukci. Je zde možnost vybudování další jednotky, či jej využít jako sklad.
Parkování je možné v garáži, připadně před domem jsou další parkovací možnosti.

Tato nemovitost je velmi dobrém technickém stavu a postačí si ji jen přizpůsobit či zmodernizovat. Nabízí ale možnost nastěhování a okamžitého bydlení.
Veškerá občanská vybavenost je v cca 5 min vzdáleném Kolíně. Dům se nachází na klidném místě.

“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
0723VB03
Operace:
Prodej
Adresa:
Polepy 50
Plocha pozemku:
382 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 00' 16.343"N, 15° 12' 26.261"E

Nastartujte s námi
Vaši úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Realitní konzultant je jen začátek!
Naučíme Vás orientovat se ve světě realit, shánět zakázky a prodávat nemovitosti. S Reality for you se můžete stát brzy rovnoprávným partnerem a zřídit si vlastní kancelář pod naší záštitou a předávat dále své zkušenosti svým vlastním konzultantům. Díky našim zkušenostem dokážeme i ze začátečníka udělat úspěšného profíka.